• Lipowy węgiel leczniczy (suplement diety)

Suplement diety - naturalny węgiel lipowy

Brak towaru
50.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Paczkomaty InPost 12.99
Pocztex 2.0. 14.51
Dostępność 0 szt.
Waga 0.03 kg
Zostaw telefon

Węgiel drzewny jest substancją leczniczą znaną od pradziejów. Umiejętnie stosowany może zwalczyć w sposób naturalny wiele dolegliwości od wybielania zębów, gojenia ran po detoksykacje  i zwalczanie zatruć organizmu ludzkiego.

Dlaczego nasz produkt ma postać naturalną (proszek z kawałkami węgla drzewnego), a nie jest w formie tabletek czy kapsułek? Najnowsze badania wykazują, że tabletki i kapsułki spotykane w sprzedaży są mniej efektywne niż proszek. Przyczyną są dodatki używane do produkcji tabletek i kapsułek które zmniejszają o połowę zdrowotne właściwości węgla.

Zastosowanie: silne działanie przeciwbiegunkowe, przeciwwzdęciowe, wiąże gazy jelitowe, bakterie, toksyny, posiada działanie odtruwające na (salicylany, paracetamol, barbiturany, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, fenole, alkaloidy, sole metali ciężkich, pochodne benzodiazepiny, chlormetiazol, chlorochinę, chlorpromazynę i pochodne fenotiazyny, klonidynę i inne leki pobudzające OUN, digoksynę, digitoksynę, ibuprofen, kwas mefenamowy, mianserynę, nikotynę, parakwat, inhibitory MAO, fenytoinę, propranolol i inne β-adrenolityki, chininę, teofilinę, zydowudynę).

Po podaniu nie wchłania się z przewodu pokarmowego i wydalany jest z kałem barwiąc go na czarno.

Dawkowanie: węgiel wykazuje najlepsze działanie w formie sproszkowanej (trudnej w spożyciu) albo w formie zawiesiny wodnej o konsystencji gęstej śmietany. Dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia równowartość płaskiej łyżeczki (ok 2gr produktu) rozrobić z czystą wodą i połknąć. Stosować 2 razy na dobę pomiędzy posiłkami (wszelkie pokarmy i napoje oprócz wody zmniejszają efektywność wchłaniania węgla) do ustąpienia dolegliwości ale nie dłużej niż przez trzy dni. Dla dzieci od 1 roku życia do 12 lat stosować połowę płaskiej łyżeczki (ok 1 gr produktu) do ustąpienia dolegliwości ale nie dłużej niż przez trzy dni. Dla dzieci do 12 miesiąca życia nie zaleca się podawać samodzielnie węgla, dla tak młodych organizmów niezbędna jest diagnoza i interwencja lekarza specjalisty. Opakowanie produktu zawiera 12 gr. czystego węgla lipowego, jest to dawka optymalna dla 1 osoby dorosłej (kuracja trzydniowa) bez ryzyka przedawkowania.

Interakcje i działania niepożądane: dzięki swoim właściwościom może zmniejszać wchłanianie salicylanów, barbituranów, glutetymidu, a prawdopodobnie również innych substancji i leków (m.in. środków antykoncepcyjnych, leków przeciwzakrzepowych, antybiotyków). Inne leki należy stosować co najmniej 2 h przed przyjęciem węgla lub 2 h po jego przyjęciu. Może być powodem zaburzeń żołądkowo-jelitowych, może powodować zaparcia, niekiedy wywołuje wymioty, zwłaszcza u dzieci. Opisywano aspirację do płuc (zwłaszcza podczas wymiotów po podaniu węgla).

Składniki: 100% węgiel lipowy aktywowany parą wodną.

Waga: 12 000 mg  czystego węgla lipowego.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.